class="post-template-default single single-post postid-1250 single-format-standard">

Як зробити манікюр Бите скло фото

Південнокорейський тренд дизайну нігтів "Бите скло" став трендом сезону 2016 року. Щоб створити ефект битого скла на нігтях використовують целофан або голографічний фольгу. Зробити вищевказаний ефект досить просто.

Як зробити дизайн нігтів Бите скло?

  • Підготуйте нігті, спочатку нанесіть засіб для знежирення поверхні нігтьової. Нанесіть на кінчик нігтя малокислотный праймер з липучим шаром.
  • Далі потрібно нанести базу для гель-лаку. Щоб база вирівнялася краще перевернути руку долонею вгору потім і потримати її паралельно столу. Далі потрібно нанести базу на бічні сторони і торець нігтьової поверхні і просушити в лампі.
  • Покриваємо нігті гель-лаком. Перший шар, як фахівці знають, визначає обмеження для всіх наступних рівнів, тому наносити його слід максимально рівномірно і тонко. Прочитавши інструкцію по експлуатації лампи, посушите нігті з гелем стільки скільки зазначено виробником. Потім нанесіть другий шар, просушіть УФ-лампі ще раз приблизно хвилину.
  • Переходимо до декоративної частини манікюру. Готуємо своїми руками бите скло з фольги або поліетилену. Можна, звичайно, використовувати готові фігурки. Отже, приготували фігурки з фольги і з допомогою пінцета або апельсинової палички на ніготь наносимо частини "скла". Після в лампі досушуємо гель-лак. Покривши нігтьову поверхню топом для гель-лаків сушимо далі кінчики пальців.

На завершення на шкіру навколо нігтів і кутикули наносимо спеціальне масло. Дизайн нігтів "Бите скло" готовий!

Фото манікюра Бите скло

Натисніть на картинку, щоб збільшити фото
Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий