class="post-template-default single single-post postid-3320 single-format-standard">

Як захистити рослини від комах шкідників

Шкідники рослин являють собою справжнє лихо для саду або городу. Що тільки не роблять садівники, щоб зберегти свої посадки. На превеликий жаль, більша частина використовуваних для ведення боротьби з комахами коштів виявляються малоефективними. В основному це відбувається з тієї причини, що до кожного вредителю потрібен індивідуальний підхід, одних без особливих проблем можна зібрати вручну, а для знищення інших вимагається застосування хімічних препаратів.

Iodl9lJI1uA

Як захистити рослини від комах

Одним з найбільш затребуваних речовин даної категорії є інсектициди. Вони відносяться до хімічних речовин з групи пестицидів і використовуються для боротьби з комахами-шкідниками. Їх вражаючу дію вступає в силу при прийомі комахами в їжу оброблених частин рослини. Вони оперативно абсорбуються рослиною, і в зв'язку з цим їх ефективність майже не залежить від погодних умов.

Перед спеціалістами в галузі садівництва постійно стоїть питання, яким чином вберегти насадження від шкідників і як не дозволити численним видам комах поширитися по садовому ділянці? Для успішного вирішення даної задачі фахівці радять грамотно вибрати місце для посадки, потім якісно підготувати грунт, придбати здоровий і невибагливий посадковий матеріал і в ув'язненні в повному обсязі виконувати правила догляду за насадженнями.

Щоб не зламати сформовану певну природну рівновагу, необхідно при виборі засобів боротьби з різними шкідниками віддавати перевагу таким методам, які не завдавали відчутної шкоди навколишньому середовищу. Основним положенням при проведенні заходів спрямованих на захист рослин від шкідників є система превентивних заходів. Здавна вважається, що легше попередити хворобу, ніж потім вилікувати. Тому як вже було сказано вище на перший план виходить процес по догляду за рослинами, починаючи від придбання садивного матеріалу до підготовки до зимівлі.

Якщо на ділянці був висаджений здоровий посадковий матеріал, то і великих проблем в подальшому можна уникнути. Виходячи з цього покупки такого роду доцільно здійснювати в спеціалізованих торгових точках. Крім цього слід постійно видаляти бур'яни, так як вони є свого роду плацдармом для появи і подальшого розмноження багатьох шкідників. Крім того, вони пригнічують культурні насадження, відвойовуючи у них поживні речовини. Не можна залишати сміття біля рослин, такий як опале гілля і листя слід акуратно збирати їх граблями і надалі знищувати.

Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий