class="post-template-default single single-post postid-3076 single-format-standard">

Як виростити зелень в домашніх умовах в нано-саду

Ще в 2010 році повідомлялося у виданнях з новинами про ноу-хау, що незабаром з'явиться кухонний шафа або нано-сад, який поки що перебуває на стадії проекту. Це означає, що незабаром овочі та зелень можна буде вирощувати не відходячи від кухонної робочої зони. ce0571c4fa515537ea4f89dce8c4b29e

Деякі можуть собі дозволити купити прянощі і ароматні трави для приправки страв на ринку або з рук, тільки в маркетах з-за їх відсутності або віддаленості розміщення. А так хочеться мати кожен день смачні і корисні трави, зелень під рукою. Звичайно можна вирощувати таку зелень на підвіконні, але для цього потрібно спорудити цілу конструкцію і знати технології вирощування. і то перевага такого міні-городу тільки в сезонності, саме у весняно-літній час. Взимку необхідні особливі умови для вирощування культур.

Але диво відбулося, в швидкій продажу з'явиться новітня ідея вирощування трав і зелені для страв в домашніх умовах без особливих зусиль і знань.

Ця технологія являє собою скляний шафа з полицями з скла, оснащений сучасним дизайном, поливом і грядками, куди вбудована система - гідропоніка. За допомогою цієї машини можна виростити салату - 60 кущиків на добу, вживає така міні-теплиця 40 ватт денного освітлення. kitchen-nano-garden-concept-3

Оснащення нано-садка для кухні:

  • власна система клімат-контролю, яка забезпечує оптимальний температурний режим для росту культур, вентиляцію і їх вологість;
  • система штучного освітлення ламп з кращим спектром кольору для цілі росту рослин;
  • система мікрокраплинного поливання, забезпечення коріння рослин поживних речовин і вологи;
  • система свіжості повітря в кухні, забезпечить зволоження повітря та усунення неприємних запахів.

Такий шафа-город прикрасить будь-який інтер'єр яскравим колірним рішенням зростаючих прянощів і приправ.

Раніше така машина була доступна для ресторанних мереж, адже її вартість складається $90000. Багатьох цікавить факт харчової цінності вирощеного врожаю. Про це поки нічого не ясно. Цей високотехнологічний город може багатьом сподобається, адже на кухні завжди буде свіжа зелень.

В 2013 році завдяки компанії Hyundai можна вирощувати високотехнологічний город прямо на кухні. Нано-сад - це компактна машина з використанням гідропоніки і вбудованою світлодіодним підсвічування. Гідропоніка являє собою процес, у якому рослини вирощуються з використанням розчину мінеральних поживних речовин замість грунту.

Пристрій нано-сад буде обладнаний датчиками, щоб попередити вас, якщо вам потрібно полити рослини або якщо їм потрібно більше поживних речовин. Рослини також діють як природний очищувач повітря. На відміну від свого попередника, цей город зможе рости швидше, ніж просто салат, тому вам не доведеться чекати поки пройде сезон, щоб виростити їх і з'їсти. Овочі, вирощені в цьому нано-саде будуть корисними, свіжими, органічними та чистими, так як вони будуть рости без добрив і пестицидів. Шкода лише, що поки ця мрія кожної господині, а не реальна техніка для продажу.

kitchen-nano-garden-concept-2

Як вирощувати культурні рослини в кухонному нано-саде:

  • необхідно вибрати насіння бажаних рослин (кріп, петрушка, салат, цибуля, базилік, розмарин, шавлія, м'ята, кінза, сорти томатів мініатюрних розмірів);
  • висадити рослини в висуваються полки, які наповнені поживним субстратом;
  • задати температуру, вологість і світло;
  • поповнювати під час нано-город поживними речовинами;
  • вчасно зрізати зелень і застосовувати їх у своїх стравах, випічки, заготовках, салатах.

Домашній город оснащений режимом зворотного зв'язку, завдяки якому можна сканувати умови для росту культур за допомогою вбудованого датчика. На електронному табло з'явиться інформація про надмірному поливі або недостатньому освітленні, тут же запропонувати змінити заданий режим на необхідний. У такому чудо-шафу для вирощування корисної зелені можна вирощувати рослини цілий рік.

Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий