class="post-template-default single single-post postid-297 single-format-standard">

Як видалити кутикулу, три способи

Всім знайома обрізна техніка догляду за нігтями. Але сьогодні можна доглядати за поверхнею нігтів без обрізання, набирає популярність техніка видалення кутикули спеціальним способом. Цей манікюр носить назву європейський або сухий. Європейський манікюр роблять з використанням спеціального інструменту і доглядають косметичних засобів.

Як прибирати кутикулу?

Тонкий шар шкіри, які розростається біля основи нігтьової пластини призначений для їх захисту від пошкоджень та інфікування. Враховуючи функції кутикули, її не варто видаляти. Але надмірне поява, тобто розростання шкіри навколо нігтя провокує появу задирок, сповільнює ріст нігтів і може призвести до деформації поверхні. До того ж зарослі кутикули мають досить непривабливий вигляд і псують повністю навіть красиво нафарбовані нігті. Тому допускається не повне, а часткове усунення шкірки, робиться це для того, щоб її нігті виглядали доглянутими і охайними, до того ж несли захисну функцію.

Як прибрати кутикулу апаратним приладом?

Якщо у вас є апарат для догляду за нігтями, позбутися наросла шкірки на нігтьовій пластині досить легко. Візьміть дві насадки малого та середнього розміру. Перша видалить вільний край кутикули, друга насадка обробить нігтьової валик.uhod-za-kutikuloy-i-pravilnoe-udalenie-kutikulyi-apparat

Видалення кутикули обрізним манікюром?

Дівчата, які звикли до досконалості, до цих пір роблять обрізний манікюр, воліючи його необрезному. Як вони вважають, з обрізним манікюром ефективніше і швидше досягти потрібного результату.

Процес видалення кутикули: Спочатку відсуньте і підніміть кутикулу лопаткою, далі потрібно зрізати шкірку гострими манікюрними ножицями, можна кусачками вздовж нігтьового валика.

Не забувайте перед процедурою продезінфікувати і розпарити пальці, так ви полегшите усунення кутикули завдяки розм'якшенню шкіри. Якщо все робити правильно, то можна уникнути механічних пошкоджень.

Як без обрізання прибрати кутикулу?

Європейський манікюр - щадний, безпечний варіант догляду за нігтями. Проводиться процедура в два етапи. Спочатку потрібно обробити кутикулу кислотним засобом, воно його розм'якшить і розчинить. Далі візьміть апельсинову паличку і відсуньте вільний краю шкіри до нігтя. Не забувайте перед процесом продезінфікувати оброблюване місце.
Не забувайте доглядати за своїми нігтями і шкірою рук, щоб вони тривалий час були красивими і молодими.uxod_za_kutikuloi_nogtei-2_europeiskji

Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий