class="post-template-default single single-post postid-2193 single-format-standard">

Як вибрати дах під час будівництва будинку

Кожен будинок повинен складатися з міцних стін, просторих затишних кімнат, надійного даху і не продуваються вікон. Від вибору даху залежить довговічність будівлі. Дах є захистом від погодних умов, завдяки їй будинок має сприятливий мікроклімат. Будівництво житла починається з грамотного проекту і вибору якісного матеріалу. Правильний вибір сировини зберігає затишок та тепло у приміщенні. Величезний асортимент будівельного матеріалу ускладнює вибір. skatnie-krishi

Який ухил даху буде при будівництві будинку

Широкий діапазон ухилу дахів. Ухил у вальмових, двосхилих або багатощипцевих дахах можна зробити мінімальним, а можна і відповідає 80 градусів. Ухил даху визначає її тип. У місці, де завжди вітряно краще зупинитися на даху з низьким уклоном. Таким чином можна зменшити парусність і продовжити термін експлуатації даху. В районах з сухим і теплим кліматом краще звернути увагу на плоскі дахи. Дах такого типу не дасть сильно нагріватися будинку завдяки мінімальній площі. Тим, хто хоче зробити мансардну дах краще зробити середній ухил.

Плоский тип даху

Видів дахів багато, але окремо хочеться виділити - плоский тип. У них мінімальний ухил, на будівництво йде менше будматеріалів і менше сил. Територію під дахом можна використовувати для відпочинку або роботи. Чотири види плоских дахів:

  • З покрівлею під експлуатацію. Є можливість на даху встановити додаткові елементи: стіл, міні-гольф, басейн. Акцентуйте увагу на матеріал і міцність конструкції, адже покрівля повинна витримати такі навантаження.
  • З дахом , не призначеної для експлуатації. Витрати на таку покрівлю мінімальні, немає необхідності витрачатися на жорстке покриття. При цьому термін придатності даху трохи нижче.

Скатний тип покрівлі

Скатний дах поділяється на різні види, і при цьому у цій покрівлі кут нахилу дорівнює не менше 5 градусів, іноді може досягати 80 градусів. Це найпоширеніший тип дахів, в яких вода не застоюється, а легко скачується.

Найпопулярнішими дахами скатної типу є:
  • односхила;
  • двосхилий;
  • вальмовий;
  • багатощипцовий;
  • купольна;
  • конічна.

Перед тим, як зробити вибір типу даху, необхідно ознайомитися з її описом і тонкощами будови. Якщо ви губитеся у виборі, зверніться до фахівця, який вивчивши ваш проект порадить вірний вибір даху.

Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий