class="post-template-default single single-post postid-2781 single-format-standard">

Як усунути запах в пральній машині

Іноді навіть в новій пральній машинці з'являється неприємний запах, якщо нею довго не користуватися. Цей запах має характерний "аромат" гнилі, цвілі або бензину, який з'являється на барабані. Головними причинами появи запаху в машинці є бактерії, вони можуть потрапляти в побутову техніку разом з одягом.

Причина появи неприємного запаху в пральній машині

У разі коли не використовується прання в гарячому режимі, то мікроорганізми розмножуються не гинучи і спокійно пересуваються всередині приладу. Після закінчення деякого часу кількість бактерій може збільшуватися, вони проникають в тканини і нагороджують тільки що випрану білизну схожими зловониям. Необхідно вжити кардинальних заходів по знищенню бактерій.

Цвіль і його грибки розмножуються у вологих умовах, тому рекомендується провітрювати і витирати насухо барабан після прання. Затхлість може спровокувати навіть чеки з паперу, які були залишені в кишені одягу, такі залишки можуть застрягти в деталям машинки і викликати скупчення мікроорганізмів.запах стирка

Як вивести затхлий запах цвілі в пральному приладі

Ретельно очищайте доступні місця і деталі машинки від забруднень цвілі. Вона може осідати на гумовому ущільнювачі, ємності для порошку. Вирішити її можна за допомогою содового розчину, оцту або спеціальних засобів з хлором.

Також потрібно очищати зливний шланг і насосний фільтр. Для цього замість порошку налийте туди літр оцту або засипте лимонної кислоти дві пачки у відсік і запустіть пралку на повний цикл прання з максимальним температурним режимом.

Краще очищайте одяг та інші речі перед пранням від паперу, крихт і інших деталей. Так ви уникнете появи неприємних запахів.

Як видалити запах ополіскувачів і плямовивідників для білизни в пральній техніки

Хімічний різкий шлейф ополіскувача, розчинника, солярки або бензину часто з'являється з-за випраного спецовочной одягу або кошти плямовивідника. Щоб усунути запах потрібно прогнати машинку в холосту кілька разів:

  • можна засипати харчову соду пачку в ємність для прального порошку, встановити будь-режим прання при температурному режимі 30 градусів;
  • залити оцет і включити машинку без одягу на тому ж режимі;
  • надалі не можна прати в машинці речі, забруднені бензином або розчинником.

Способи усунення запахів в пралці

У випадку, коли не допомагають вищевказані методи видалення запахів в пральній машинці, то слід вдатися до послуг фахівців або зробити наступне:

  • рекомендується перевірити роботу каналізаційних стоків, не забилися вони;
  • можна замінити зливний шланг в машинці;
  • продезінфікувати манжету завантажувального люка для білизни;
  • Почистити ТЕН спеціальним засобом.

За своєю технікою потрібно стежити, так вона вам довше прослужить справляючись з своїми функціями, не варто зберігати в пральній машинці речі, мийте її і провітрюйте. Чергуйте прання на високому температурному режимі і не займайтеся пранням брудних речей, забруднених розчинником.

Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий