class="post-template-default single single-post postid-3304 single-format-standard">

Як приготувати дзеркальну глазур для торта

Будь торт з дзеркальною глазур'ю придбає шикарний вигляд і вразить своєю красою кожного любителя насолод. Як приготувати ідеально дзеркальну глазур, щоб вона мала бездоганний вигляд.

глазурь печенье 2

Інгредієнти для дзеркальної глазурі:

 • желатин - 0,012 кг;
 • цукор - 0,150 кг;
 • вода - 0,075 кг;
 • кукурудзяний сироп або сироп глюкози - 0,150 кг;
 • білий шоколад - 0,150 кг;
 • згущене молоко - 0,100 кг;
 • харчовий барвник.

Як приготувати дзеркальну глазур:

 1.  Листовий желатин потрібно замочити у воді.
 2.  У сотейнику або іншому посуді змішайте воду, цукор та сироп глюкози (можна замінити патокою або инвертным кукурудзяним сиропом).
 3.  Далі ставимо масу на вогонь і прогріваємо солодку суміш до повного розчинення цукру. Додаємо віджатий желатин і перемішуємо.
 4.  Білий шоколад ламаємо на дрібні шматочки, щоб швидше розчинити на водяній бані, якщо є мікрохвильова піч, можна скористатися нею, треба робити це короткими імпульсами за 15 секунд (це означає, що потрібно спочатку прогріти, дістати, перемішати і після повторити).
 5.  У рідкий шоколад влийте згущене молоко і акуратно тонкою цівкою сироп. Все перемішуємо в однорідну масу.
 6.  Додаємо в суміш харчовий барвник потрібного кольору.
 7.  Перемішувати глазур потрібно заглибним блендером. Обережно, щоб в суміші не з'являлися бульбашки у великій кількості, інакше не вийде ідеально рівній поверхні і бульбашки можуть залишитися на десерт. Для того, щоб уникнути бульбашок потрібно блендер використовувати у вертикальному положенні, також не піднімайте прилад високо, щоб він не опинився над поверхнею маси.
 8.  Як зрозуміти, що все зробили правильно? У правильно приготовленої дзеркальної глазурі ви побачите своє відображення або кухонного предмета, піднесеної до масі. Чим темніше глазур, тим зеркальней поверхню. У разі коли у вас з'явилися пухирці, можна врятувати становище наступним способом. Пропустіть крем-глазур через дрібне сито, повільно не поспішаючи, для необхідності повторіть процедуру.

евразия торт 2 муссовый торт глазурь 17 глазурьторт евразия 181 глазурьторт евразия 11

Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий