class="post-template-default single single-post postid-1049 single-format-standard">

Як мити вікна без потьоків: способи

Чистота вікон мрія кожної жінки, але вони забруднюються частіше, ніж нам би хотілося. Як містити вікна в чистоті дізнайтеся в цій статті. Мова піде про те, як помити вікна без потьоків

.помыть окна1

Як мити вікна без потьоків: способи

Спочатку необхідно помити якісно вікна, щоб змити з них бруд. Розчиніть миючий засіб, порошок або мило в теплій воді. Візьміть губку і ганчірку починайте мити вікна. Можливо доведеться міняти кілька разів воду, поки не змиється бруд і мильний розчин. Вікна моєму з двох сторін, не забувайте про рамі і віконної фурнітури, їх також ретельно помийте.

Сучасні господині справляються з цією проблемою за допомогою вафельних рушників або мікрофіброві тканин. Для наведення чистоти збризніть миючий засіб для скла «Містер Пропер» або «Містер Мускул» на рушник і натирайте вікна до блиску. Для мікрофібри використання додаткових коштів не потрібно. Головне почати протирати злегка вологі вікна, щоб домогтися кришталевої чистоти. Перевага мікрофібри полягає в багаторазовому використанні і пранні.

Бюджетний варіант миття вікон полягає в наступному. За відсутності спеціальних засобів для миття скла можна скористатися розчином з води і оцту при відношенні 1: 2. Спочатку промийте скла оцтовим розчином, після чистою водою. Насухо протріть ганчірочкою і потьоків не залишиться.

Народні засоби для боротьби з потьоками на стеклах:

З народних засобів: наші бабусі відмінно знищували потьоки з допомогою старої газети, таким же чином обробляли кришталь. Поки вікна вологі візьміть зім'яту газету і натирайте нею скла, як намокне, беріть іншу, при цьому способі блиск гарантований.

Ще один дієвий спосіб полягає в картоплі, точніше в його вмісті — крохмалі. З його допомогою можна відмити вікна, сирої картопля розріжте навпіл і протріть скло, після промийте проточною водою.

Також в господарських магазинах продаються гумові скребки, вони має такий же ефект, як і двірники для автомобіля.

Свій спосіб ви можете вибрати самостійно, враховуючи побажання і забрудненість вікон.

Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий