class="post-template-default single single-post postid-3293 single-format-standard">

Хто отримає квартиру від будинку 2 — Ольга Вітер стала Людиною року 2016

Багато шанувальників будинку 2 гортають інтернет-сторінки сайтів у пошуках відповіді на питання: хто став переможцем конкурсу на будинку 2 Людина року 2016. Сьогодні це питання хвилює багатьох, адже брали участь у конкурсі багато учасників периметра, але хто ж самий гідний, хто отримає ключі від квартири?

Хто став переможцем ЧГ на будинку 2 в 2016 році?

Вчора ввечері в ефірі показали завершальний етап конкурсу, де четверо вийшли учасника будинку 2 продемонстрували свої підсумкові виступи. З ліричними композиціями виступили Афрікантова Марина і Федір Стрільців, образи їх відповідали 70-м рокам, не далеко від них пішла в плані творчого наряду та виступи Ольга Вітер, а Черкасов Андрій виступив з піснею "Меивллика" в ритмічному жанрі.

За підсумками голосування в конкурсі " Людина року 2016 будинок 2 на перші позиції вийшли:

  • Вітер Ольга - 29,63 відсотків;
  • Стрільців Федько - 27,25 відсотка;
  • Афрікантова Марина - 21,88 відсотка;
  • Черкасов Андрій - 21,24 відсотка.

Фінал ЧГ перемогла на будинку 2 Ольга Вітер

Ажіотаж навколо голосування тривав, але сьогодні вже всі вітають Ольгу Вітер з перемогою, адже вона виграла квартиру в Москві. Дівчина переможець сама виставила фото таблички, де вказано, що вона стала переможцем Людиною року 2016.

Ольга Вітер Жемчугова подякувала всім, хто голосував її і всіляко підтримував протягом усього конкурсу.
Заповітні ключі від квартири Вітер Ольга отримає в середу 24 серпня, коли пройде офіційна церемонія нагородження переможця будинок 2 в 2016 на конкурсі " Людина року.

ольга ветер человек года 2016 1 победа

Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий