class="post-template-default single single-post postid-3249 single-format-standard">

Вправи проти целюліту на стегнах

Як всім відомо на появу целюліту впливає слабке кровообіг і застій в шкірному покриві. Тому, щоб не було горбків на шкірі і рыхлостей бажано займатися спортом і здійснювати комплекс процедур з тілом.

Наведені нижче вправи для стегон володіють високими антицелюлітними показниками. Вони здатні підсилити кровообіг в проблемних зонах і вплинути на поліпшення стану шкірного покриву в проблемних зонах жіночої фігури - на сідницях, стегнах, животі.pohud-kup-deva

Читайте також схожі статті:

Як прибрати целюліт на ногах і сідницях

Як правильно худнути правила способу життя, схуднення в комплексі

Обгортання блакитною глиною ефективно для схуднення

Зарядка проти целюліту Витягування

Сядьте на пряму поверхню, наприклад, підлогу, зігніть ноги перед собою, на п'яти поставте ступні, носки натягніть на себе. Витягай по черзі то ліву, то праву ногу вперед, злегка пошлепывая стегном об підлогу. Носок під час заняття тягніть вперед. Можна виконувати вправу на спеціальному килимку, щоб відчути масажний ефект. Виконувати вправу покладено п'ять хвилин.

Перекати від целюліту

Сидячи на підлозі, зігніть ніжки перед собою, ступні повинні в цей час стояти на підлозі. Заведіть ручки за спину і зіпріться на них. Тепер потрібно розводити по одному племені то вліво, то вправо, корпус при цьому повинен бути нерухомим. Виконувати вправу потрібно п'ять хвилин.

Вправа насос

Встаньте рівно, зведіть разом ступні, ніжки потрібно злегка зігнути в колінних суглобах, руки залиште на поясі. Праву ступню потрібно поставити на носок, ліву на п'яту. Перекочуйтеся одночасно однією ступень з носка на п'яту, інший з п'яти на носок і навпаки. Постарайтеся робити сильні точки, стегна при цьому повинні вібрувати, виконувати вправу п'ять хвилин.

З п'ятки на носок

Необхідно походити підлозі маленькими кроками, щоб п'ята правої ноги була в міліметрі перед носком лівої. Наступати на п'яту потрібно задерши носочок вгору. Після зробіть перекат всією ступнею по поверхні підлоги і підніміть п'яту, потім відштовхніться від нього з силою носком. При цьому коліна повинні бути злегка зігнуті, робіть це п'ять хвилин.

Високий крок

Високо піднімаючи ноги потрібно робити маленькі кроки, ставлячи п'яту впритул до носочку. В момент підйому ноги тягніть носок вниз, а опускайте ступню на підлогу вільно. Виконувати потрібно п'ять хвилин.

Велосипед для схуднення

Ляжте на спину, підніміть ноги над підлогою під кутом 45 градусів в прямому стані. І приступайте до обертальним рухам, імітуючи їзду на велосипеді. Спочатку вперед , потім назад. Також відведіть цій вправі п'ять хвилин, поступово можна збільшувати час.

Берізка

Робіть вправи лежачи на спині, підніміть ноги вгору і підставте під поперек руки, злегка потрясіть ногами.

Як прибрати боки - вправа Ножиці

Лежачи на спині, потрібно підняти ніжки над підлогою приблизно 45 градусів, підперши ручками стегна. Приступайте до перехрещування ніг, розводячи їх і поєднуючи за принципом ножиць. Виконуйте по п'ять хвилин і більше.

Виконуючи комплекс вправ від целюліту можна за короткий термін прибрати зайвий жир в проблемних зонах ,зробити шкіру пружною і еластичною.

Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий