class="post-template-default single single-post postid-1034 single-format-standard">

Що таке тейбл-тент меню-холдер і настільні рекламні таблички

Тейбл-тент — це простий і ефективний предмет, який є маркетинговим інструментом. Виглядає як настільна підставка для розміщення поліграфічної інформаційної продукції. Бувають тейбл-тент односторонній та багатосторонній. За описом технології виготовлення, table-tent — це моно-конструкція для розміщення конкретної короткої інформації, наприклад: назва товару, фірми, графік роботи, зазначення прізвища персоналу і т. п.

Що таке тейбл-тент меню-холдер і настільні рекламні таблички

Меню-холдер — пластикова або паперова (картонна )підставка або утримувач. Як і перша модель призначається для розміщення поліграфічної продукції в цілях реклами, що інформує про новинки, наприклад в ресторанному меню. Виготовляються вони з комбінації різних матеріалів, у вигляді обрамлення або підставки і власника.

Обидві рекламні конструкції використовуються в одних цілях, мають спільні характеристики, але це різні предмети. Тейбл-тент є цілісною конструкцією, меню-холдер складається з двох і більше частин.

У цій статті проведемо невеликий огляд продукції для презентації меню, інформації, щоб було зрозуміло, з яким виробом доведеться мати справу.

Меню-холдер і table-tent (тейбл-тент) відносяться до категорії рекламних інформаційних табличок і стійок.

Матеріали для виготовлення меню-холдера і тейбл-тенту

Найпоширеніше сировину для виготовлення цих деталей є оргскло або акриловий пластик. Стійкі до механічного впливу і мають термопластичністю.

  • Бюджетний варіант — це картонні моделі. Такі таблички, як меню-холдер і тейбл-тент доречні в місцях громадського харчування, де є безперервний і великий потік відвідувачів, фірма постійно змінює пропозиції в наборі меню. Вироби з картону прості у виготовленні, мають низьку вартість і велика різноманітність декору (зовнішнього вигляду).
  • Конструкції для настільної реклами з гофрокартону. Схожий за проектом гофрокартонний варіант є у своєму роді ексклюзивом. Його можна замовити за своїми начерками, також вам можуть запропонувати власне дизайнерське рішення.
  • Крейдяні таблички для реклами, на них можна писати крейдою і прати інформацію коли заманеться, дуже зручний варіант.
  • Скло — не зовсім популярний матеріал при створенні меню-холдерів і table-tent через крихкості і високої вартості сировини. Їх можуть замовляти собі більш респектабельні компанії, готелі високого рівня, театр і т. д.
  • Хромовані (металеві) їх можуть дозволити собі високого рівня компанії, так як у них вартість вище картонних і пластикових.
  • Також до дорогим і елітним варіантів відносять рекламні держателі і підставки з дерева. З-за високої ціни і презентабельного красивого вигляду тейбл-тенти можуть дозволити собі представники прибуткового бізнесу.

Весь цей різноманітний набір продукції, можна не витрачаючи багато сил, знайти і купити в інтернеті.

Оформлення та зовнішній вигляд підставок

Тейбл-тенти і меню-холдери поділяються на:

  • односторонні;
  • двосторонні;
  • тристоронні;
  • 4-сторонні вироби.

Більш складні вироби за схемою: будинка, у формі куба, піраміди, у вигляді монодисплея. З комбінованих конструкцій тент-холдерів особливо популярні дисплеї держателі на дві сторони, з плоскими та трикутними підставками у вигляді ніжок з металу.

Презентабельно виглядають тенти-власники, де лист з даними вставляється в спеціальну рамку або підвішується до основи, виконаної з дерева на металевих зачепах. Композиція, виготовлені з дерева, металу та сталі завжди виглядають респектабельно. Такі тент-конструкції виконуються за індивідуальними замовленнями й коштують трохи дорожче.Фото тейбл-тентів, меню-холдерів та рекламних настільних підставок

мел тенты ttmetizy 25 object461 images 9 f115ed4e72c35493ac09bf056bca3175 table-tent1 table-tent tejbl_tenty_iz_dereva izgotovlenie_tejbl_tentov r-n-1

Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий