class="post-template-default single single-post postid-1237 single-format-standard">

П’ять поз йоги допоможуть прибрати жир на животі

Наисложнейшей завданням для жінок є спалювання жиру на животі, особливо в літню пору. За короткий термін цього хочеться зробити практично всім жінкам, у яких є хоч трохи відкладень на животі. Який одяг не одягни коротку або довгу спідницю, плаття, джинси, навіть злегка располневший живіт буде визирати з-під одягу. А найголовніше жир негативно позначається на нашому здоров'ї.

Абдомінальний жир іноді вважають і навіть пов'язують з другою стадією діабету, захворювання серця, резистентністю до інсуліну і деякими видами злоякісної пухлини. Жир, що накопичився біля живота небезпечний для організму людини, дуже важливо позбутися від нього чим раніше, тим краще.

У світі багато занять, процедур і способів позбавлення жиру на животі, до таких панацеям відносяться заняття йогою. З допомогою яких можна усунути жирові відкладення навколо живота. З допомогою йоги можна ефектно прибрати жир. Але успіх досягаємо у тому випадку, якщо підтримується правильне харчування і дотримуватися активного способу життя, а значить завжди знаходиться фізичної активності.

Вправи йоги для видалення жиру на животі:

1 Поза кобри - Бхуджангасана

Завдяки цій позі можна зменшити жирові відкладення на животі, зміцнити м'язи преса. З ним досягається тонізуючу дію на верхню частину тулуба, спини, зміцнюється хребет, з'являється гнучкість в ньому.

Як виконати позу "Кобра"? Ляжте на живіт, витягніть ноги, під плечі покладіть долоні. Пальці ніг і підборіддя повинні стосуватися підлоги. Починаючи вдихати повітря, піднімайте повільно грудну клітку, як можна сильніше прогинаючись назад. Зовні ви повинні виглядати на подобі кобри з підтягнутою піднятою головою. Постарайтеся затриматися в такому положенні на 30-60 секунд. Обережно і повільно опустіться, прийміть вихідне положення тіла і повторіть позу п'ять разів, між ними перерви по 15 секунд. У кого є ушкодження спини, грижа, виразка і вагітним забороняється поза.поза кобра

2 Поза цибулі - Дханурасана

Поза відмінно впливає на зміцнення м'язів преса. Щоб простимулювати абдомінальний область покачайтесь вперед, назад.

Як виконати позу "Лука"? Лежачи на животі, розташуйте руки вздовж тіла. зігнувши коліна, тримайтеся за них руками, найкраще за ступні або щиколотки. Вдихнувши повітря, підніміть голову, відвівши її назад, як можна вище постарайтеся підняти ноги. У такому положенні потрібно знаходиться приблизно 15-30 секунд, дихання спокійне. Видихаючи, потрібно повернутися в початкове положення, руки вздовж тіла, ноги прямі. Повторіть вправу п'ять разів з перервами по 15 секунд.поза лука

3 Поза йоги човен - Наукасана

Відкладення в області талії пройдуть, якщо робити вправу "Човен". Вправа також стимулює роботу шлунково-кишкового тракту, зміцнює ніжки і спину.

Як виконати позу "Човен"? Лежачи на спині, руки вздовж тулуба, ніжки рівне, долоні дивляться в підлогу. Вдихнувши, піднімайте ніжки, коліна тримаємо рівно, не згинаємо. Витягнувши ступні, зробіть шкарпетки вперед, ніжки піднімаємо як можна вище (див. картинку). Обережно витягуємо руки і намагаємося торкнутися до пальців ніг, щоб кут нахилу був 45 градусів. Рівно дихаючи, утримуємо позу 15 секунд. Вправа робити не менше п'яти разів з перервами 15 секунд.поза ложки

4 Поза дошки або планка - Кумбхакасана

Проста в плані виконання, але ефективна - спалює жир на животі. Поза кумбхакасана зміцнює плечі, стегна, руки, сідниці. Страждають високим тиском, з травмою плечей і спини не варто займатися цією вправою.

Як виконати планку? Долонями і колінами встаньте на підлогу на рівні плечей, коліна на рівні стегон. Необхідно встати на носки, відступити назад, ніжки тримати рівно. Вдихаючи подивіться на долоні, в положенні шия і хребет потрібно витягнути в одну лінію. Напружте м'язи преса, тіло повинно стояти рівно підлозі, пальці розведені в сторони. Планку затримайте 15-30 секунд, хто може протриматися більше - відмінно, ефект наздожене швидше. Видихнувши, встаньте на коліна, повторіть вправу п'ять разів з перервою на 15 сек.планка

5 Поза звільнення вітру - Паванамуктасана

Відмінна поза, яка знімає біль у спині, тонізує і зміцнює прес, стегна, їх внутрішню частину, відновлює рівень кислотності в шлунку, стимулює роботу прямої кишки, нормалізує обмін речовин і позбавляє від закрепів.

Як виконати паванамуктасану? Лежачи на спині, витягніть ноги, ручки розтягніть уздовж тіла. Витягніть ноги вперед, п'яти при цьому не повинні торкатися один одного. На видиху зігніть коліна і поступово підтягніть до грудей. На область живота потрібно чинити тиск. Дихати потрібно глибоко, тримати позу протягом хвилини - півтори. Відпускаючи коліна потрібно видихати , ручки покласти уздовж тулуба, долонями вниз. Повторів достатньо п'ять, з 15-секундними перервами.
Краще всього виконувати вправи йоги вранці, через день, так швидше досягнете ефекту.освобождение ветра

Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий