class="post-template-default single single-post postid-3138 single-format-standard">

Правила модного макіяжу 2016-2017 губи омбре

На сторонніх людях неякісний макіяж зроблений своїми руками дуже помічений. Всі вади непрофесіоналізму помітні навіть на селебрітіз, які самостійно роблять візаж. Що говорити про простих людей, які далекі від професійного мейк-апу.

Кожен, звичайно, може піти на курси з make-up, щоб не допускати помилки при нанесенні макіяжу. Навички, набуті на курсах візажу допоможуть швидко підбирати тональність під тип вашої шкіри.

Правила модного макіяжу 2016-2017 губи омбре

Наносити тональний крем потрібно, дотримуючись косметичних ліній, акуратно розтушувати по вигинах особи, щоб не з'являлися виражені зони. Правильно підібрати тональник можна за допомогою тестера, використовуючи мінімальну кількість тонального засобу на зап'ясті, шляхом його растирки. Якщо ділянка шкіри, на який нанесли крем тональний візуально не відрізняється від основного кольору шкіри, значить це ваш тон.

Завжди стежте за своїм волоссям, брудні і жирні кучері або укладання не справить позитивний ефект на оточення, а навпаки створить вам образ нечупари.

Правильно наносити рум'яна, освойте техніку, щоб не вийшов образ російської барині з казки. Наносити рум'яна необхідно на зону скул, пензлем розтушовувати знизу вгору під кутом, але ненаоборот.

Брови акцентують загальну увагу, вони як би продовжують погляд жінки, а очі як відомо - це дзеркало душі, тому їх потрібно особливо підкреслювати. Не нафарбовані, безформні і не вищипані брови виглядають неохайно. Але не варто перестаратися і вищипувати брови до стану ниток, це не модно. В 2016-2017 році брови повинні бути густими і по можливості природними. Ефект природності і натуральності можна досягти за допомогою формування форми бровам. Тут можна використовувати олівець, а також тіні, лайнер, щіточку і тонку кисть.

Вії і очі. До очей потрібно підійти обережно. Сьогодні в моді стрілки і розтушовування тіней. Що стосується вій, фарбуйте їх в один-три шари, не потрібно робити це до нескінченності, поки вії будуть злипатися між собою. Це як мінімум не модно і не естетично. У кого вії прямі підкрутити можна за допомогою спеціального приладу для вій. Розчешіть вії, щоб вони стали пухнастими. Робіть все швидко, поки туш не застигла.

Губи. Можна акуратно додати безформним контур губ і нафарбувати помадою губки, так щоб на них не залишалися надмірності. У моді 2016: яскраві губи, нафарбовані в рожеві, бордові відтінки, колір марсала, помаранчеві тони.

Слідкуйте за собою і пам'ятайте при створенні модного макіяжу потрібно робити акцент на очах або губах.

Фото make-up 2017

Для увеличения картинки нажмите на нее

Метки записи:   , , ,
Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий