class="post-template-default single single-post postid-1836 single-format-standard">

Поради: як використовувати шкірку цитрусових 6 способів

З'їдаючи апельсин і лимон не поспішайте викидати шкірку. Є рекомендації по використанню шкірки цитрусових плодів. Почитайте і збережіть собі на стіні, щоб не забути в соцмережі під статтею.

Як використовувати шкірку цитрусових 6 способів

limon_tsitrus539

Як відбілити зуби за допомогою цитрусової шкірки

У лимонної і апельсинової шкірці міститься речовина d-лімонен. Хто не знає, це терпентиновый вуглеводень. Речовина використовують як розчинник і дезинфікуючий засіб. У нього немає якихось сильних можливостей, як у кислоти, але він легко справляється із завданням освітлення зубної емалі, поєднуючи це дія з знищенням бактерій, а також освіжає подих. Використання шкірки: пам'ятайте руками шкірку апельсина, наприклад, і помасажуйте помаранчевої стороною зубки.

Як надати шкірі сяйво

Витяжки з цитрусових плодів входять до складу косметичних засобів для втомленою і тьмяної шкіри. Можна додати щіпку цедри в маску з блакитної глини і шкіра стане сяяти ще ефектніше.

Як зняти стрес цитрусом

Вчені з Бразилії зробили експеримент з різними запахами на піддослідному населення мегаполісу, довелося з'ясувати, що запах апельсина знімає дратівливість і тривогу краще інших ароматів. Тому можна шкурки з мандаринів, апельсинів і лимонів розставити в посуді по кімнатах в якості натурального ароматизатора.кожура цитруса

Кухню допоможе освіжити апельсинова шкірка

Шкірка апельсина залишена в розігрітій духовій шафі здатна боротися з запахами із суміші шоколадного тортика, запеченої риби і курки. Також можна кип'ятити в сковороді склянку води з додаванням пари лимонних шматочків шкірки і від запаху риби смаженої до цього не залишиться.

Злякає котів

Так як кішки не переносять запах цитрусових можна їх виховувати з допомогою цього засоби. Наприклад, кішка приладилась на кухні розкидати урну зі сміттям, не біда, натріть його шкіркою від лимона або апельсина і він перестане чіпати відро для сміття. Теж саме стосується шаф, де люблять спати кошенята, а після них залишається шерсть на речі. У цьому випадку протріть дверцята від шафи, запах злякає котячих.

Як почистити сантехніку з використанням цитрусових шкурок

Противний білястий наліт на металі можна видалити за допомогою апельсинової шкірки. Жовтої стороною шкурки протріть крани, душ та інші частини металевих виробів і наліт піде. також можете змішати соду з натертою цедрою, вийти еко-френдлі порошок для чищення ванни.

Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий