class="post-template-default single single-post postid-1054 single-format-standard">

Плюси і мінуси посуду з керамічним покриттям

Новинкою назвати каструлі і сковорідки з антипригарним покриттям неможливо, так як про цьому посуді чули багато хто, у деяких вона є в побуті. Відомо, що посуд з таким покриттям хороший помічник на кухні.

Посуд буває:

  • Тефлонова;
  • Емалева;
  • Керамічна.

Плюси і мінуси посуду з керамічним покриттям

Тефлонова і емалева на слуху частенько, але от про керамічної каструлі, наприклад, мало хто знає, які в неї властивості і міцна вона?

До плюсів керамічного посуду можна віднести можливість нагрівання до 450 градусів. Щоб трохи розуміти, яка різниця між тефлоновим посудом, то цифра 250 градусів – це максимальна температура для кераміки.

Гладка і рівна поверхня керамічної каструлі перетворює миття в дитяче захоплення, що не потрібно напружуватися, достатньо протерти вологою ганчіркою. В Європі така посуд відноситься до категорії easy-clean, яка означає легка в догляд. Перевагою також є можливість готувати без масла і води. Так що любителі не жирної і нежареной їжі з скоринкою нарешті можуть правильно приготовану їжу. Посуд вся виконана з якісних матеріалів, має широку гаму.

Такі набори набір посуду Ікеа в Україні популярні завдяки своїй міцності, якості і оптимальною ціною. Посуд та кухонний інвентар на будь-який смак порадує кожну господиню. А найголовніше широкий асортимент і навігатор сайту допоможе зорієнтуватися з допомогою фільтру на потрібної моделі посуду і приладу для кухні.

До мінусів антипригарній посуду відноситься її недовговічність. Тобто, якщо ви бажаєте залишити після себе посуд онукам, це не можливо, тому що вона втрачає свої властивості. До того ж деякі моделі з них не придатні для миття в машинці для миття посуду.

посуда-5

Поради щодо поводження з керамічним посудом:

Для грамотного використання посуду необхідно купити силіконові лопатки, губки для миття.

Не ставити посуд різко, щоб не відбити.

Купувати посуд необхідно у популярних брендів, які спеціалізуються на покриттях.

Потрібно вибирати виріб товстіший і важче, завдяки цьому воно буде нагріватися рівномірно і довше зберігати тепло. Посуд з тонкими стінками піддається деформації з-за різкого перепаду температурного режиму.

Виробники керамічної посуду

Перша посуд з покриттям була зроблена компанією Thermolon з кисню, вуглецю і кремнію. Якщо згадати хімію, то це пісок. У посуді з цього металу можна зберігати і готувати продукти.

Покриття марки Ecolon є безпечним для людини. Його виготовляють без додавання важких металів.

Бренд Ceramica пропонує своєму споживачу хорошу якісну посуд бюджетних варіантів, а також дорогих. У його арсеналі присутня квадратна посуд Forma 2, яка виглядає стильно і красиво.

Покриття Tefal при створенні своєї посуду використовує перфтороктанову кислоту (ПФОА), але при випалюванні вона випаровується, що підтверджується дослідженням і готової продукції відсутній зовсім.

Який посуд ви б не вибрали, до кераміці потрібно дбайливе ставлення.

Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий