class="post-template-default single single-post postid-2084 single-format-standard">

Обгортання блакитною глиною ефективно для схуднення

В нашому клубі ми розповідаємо багато про догляд за тілом, ця стаття-не виняток. Сьогодні ми напишемо про користь блакитної глини і її вплив на схуднення при обгортанні. Детальніше розкриємо тему обгортання глиною для схуднення та від целюліту.

Блакитна глина засіб від целюліту

З давніх часів відомі цілющі властивості глини, яка зустрічається в природі: блакитної, жовтої, білої, червоної, сірої і чорної забарвленні. Всі компоненти складові глини сприятливо впливають на шкірний покрив. Блакитна глина проникає глибоко в шари шкіри, стимулює обмін речовин, живить потрібними елементами шкіру і впливає на процес відновлення шкірного. Завдяки цьому глину широко використовують в косметології та медицині. Її використання широко відомо багатьом, тому глину застосовують для боротьби з целюлітом, зайвою вагою і проблемами шкіри.

Причини появи целюліту

 • Фахівці кажуть, що з'являється целюліт у тих, у кого порушений кровообіг і кровопостачання. Щоб вирішити проблему, потрібно відновити приплив крові до ділянки тіла. Саме обгортання сприяє ефектною боротьбі з целюлітом. До складу глини входять кремнієві сполуки, здатні активізувати приплив лімфотіческіх вузлів до ділянок уражених целюлітом.
 • Друга версія. У початковій стадії формування целюліту відбувається наступне дію. Якщо не боротися з поява жирових клітин, вони починають втягувати у власну область токсичні речовини, шлаки і рідина. Без сторонньої допомоги шкіра не може впорається, абсолютно точно приносить користь блакитна глина під час обгортання.

Склад блакитної глини:

 • Молібден, сприяє регенерації пошкоджених ділянок шкіри;
 • Срібло очищає шкірний покрив;
 • Хром, який позбавляє людський організм від зайвої рідини;
 • Натрій, розширює і матуючий шкіру.

Глину вважають відмінним засобом, виводить з організму і шкіри - токсини, вона сприяє поліпшенню стану шкіри. Глину рекомендують багато фахівців для боротьби з целюлітом і в якості схуднення.обвертывнаие плекной глина целлюлит

Обгортання блакитною глиною проти целюліту і для схуднення

Глиною обгортати можна практично всіх, хто потребує в цьому процесі, протипоказань для цього немає (крім вагітність, ниркові захворювання, наявність пухлини, подряпини, шкірні ушкодження), адже речовини, які знаходяться у складі елемента корисні будь-яких типів шкіри. Навіть у випадку нанесення великої кількості глиняного складу шкіра не зіпсується. Вона вбере стільки скільки потрібно корисних речовин.

Блакитну глину використовують не тільки для боротьби з целюлітом, але і для схуднення. Шкіра стає пружною, зменшується обсяг, втрачається обвисання.

Рецепт обгортання глиною для схуднення:

З'єднайте рівну кількість води і глини, змішайте до однорідної маси. Цей склад нанесіть на проблемні зони і загорніть плівкою.

 • Під час сеансу обгортання необхідно полежати під теплою ковдрою;
 • Також можна загорнувшись у теплі одягу виконувати вправи для схуднення. На проблемні зони для прогріву краще всього надіти шерстяні речі.
Процес обгортання глиною від целюліту:
 • Для початку необхідно відкрити пори. В ідеалі сходити в лазню або полежати в гарячій ванні.
 • Скрабом з морською сіллю очистити шкіру.
 • Провести легкий масах, розігріти тіло і підвищити циркуляцію крові, не бійтеся появи червоності. Можна застосовувати масажну щітку.
 • Підготувати шкіру до обгортання, візьміть харчову плівку (слюду), теплу ковдру з вовни та шерстяний одяг.
 • Підготовану глину наносити на проблемні ділянки, обертаючи відразу плівкою, і ховаючись ковдрою або надягаючи теплий одяг займіться спортом або полежіть. Через час змиваємо глину прохолодною водою, щоб пори закрилися.
Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий