class="post-template-default single single-post postid-1877 single-format-standard">

Модні відтінки помади 2016

Модними відтінками помади в 2016 році є кораловий, рожевий, рубіновий, помаранчовий, пастельний "нюд".

Відтінок помади нюд

Як і раніше в моді пастельні тони натуральних відтінків, активно користуватися модниці стануть помадою кольору "нюд". Красивий натуральний ефект на губах додасть природності денного макіяжу.

Яскравий помаранчевий колір помади

Коралові, апельсинові тони - стануть популярними в 2016 році. Особливо актуальні такі відтінки будуть в мейк-апі осінь 2016-зима 2017, щоб можна було продовжити осінні теплі гроші і привнести їх забарвлення модного макіяжу 2017.

Мода 2016: літній відтінок кавуновий сорбет

Мило виглядає відтінок червоно-рожевої помади, ягідна палітра все літо буде у тренді. Хітом 2016 стане червоно-кораловий або рожевуватий відтінок помади.

Винний і рубіновий відтінок помади 2016

Пристрасть і жіночність красуні підкреслить рубіново-винний колір помади. У вечірньому макіяжі можуть переважати рубінові і винні тони помади, особливо восени і взимку.

Рожевий відтінок помади та блеску

Пам'ятайте, що вибираючи з модних кольорів помади ви повинні орієнтуватися на образ і типаж обличчя. Звичайно, можна вибирати будь-який відтінок для модного make-up, головне, щоб вашому кольоротипу особи він підходив. Визначити який колір помади вам підходить найбільше допоможе професійний стиліст.

Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий