class="post-template-default single single-post postid-857 single-format-standard">

Модні весільні аксесуари — фата 2017

Кожна леді мріє бути на весіллі найчарівнішою, чарівної і розкішною, тому намагається одягти найкрасивіше модне плаття, стильні аксесуари і прикраси, туфлі на весілля також підбирає кращі. Наречена повинна бути ідеальною, сяяти все весільне торжество. Давайте розберемося, які весільні аксесуари 2017 будуть актуальними?

Весільна фата 2017

Весільна тенденція змінюється постійно, але один з аксесуарів нареченої залишається незмінним. Мова йде про фату, вона завжди буде білою, легкою, ажурною або в сіточку. Довжина фати може бути короткої, середньої або довжиною. Ще недавно була в моді довга фота, а сьогодні в тренді середньої довжини. Тенденція диктує аксесуару нареченої довжину до середини стегна або коліна.

Дизайн фати

Фату часто створюють з дорогої тканини сітки, гирюра або тонкого напівпрозорого шовку з облямівкою по краю з ажурних візерунків. Фата може покривати спину обличчя, груди, плечі. Кріпитися фата з допомогою шпильки, затисків або невидимок, бувають в місці кріплення фата прикрашена камінням, композиціями з каменів, страз, намистин, перлів, квітів.

З чим носити фату?

Варто акуратно поєднувати фату з діадемою, афинкой, флердоранжам, обідками, тіарою. Адже є моделі, які не підходять за стилем і кольором, обов'язково аксесуари повинні збігатися або бути близькі за кольоровою гамою.

Рекомендується вибирати діадеми і тіари за стилістикою і типу обличчя, щоб було, як прикраса образу, а не навпаки. Круглолицим нареченим підійдуть високі діадеми з трикутними формами. Корони рівні, без виділених елементів відмінно підійдуть дівчатам з квадратною формою обличчя. Тіара невисокою форми гармонійно буде виглядати на наречених з овальним лицем, щоб не порушувати пропорції.

Фото весільної фати
Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий