class="post-template-default single single-post postid-1986 single-format-standard">

Місячний манікюр 2017 фото

Місячний манікюр був актуальний ще у 2007 році серед селебрітіз Голлівуду. Після цього він зник з модних тенденцій, сьогодні він знову засяяв новими фарбами. У 2016 році місячний манікюр знаходиться на піку популярності вагу завдяки подіумних моделей Крістіан Діор. Сьогодні кожна стильна особа робить його для повсякденного життя і на свята.

Друга назва місячного манікюру в народі голівудський френч, адже він зовні дуже схожий на перевернутий французький манікюр. А насправді назва пішла від фарбування певної частини нігтьової поверхні - ланулы. За будовою нігтя світла частина біля основи нігтя називається ланула, від сюди і назва місячний манікюр. Перевагою місячного модного манікюру є те, що він однаково виглядає на коротких і довгих нігтях.

Сьогодні місячний літній манікюр 2016 вважається окремим самостійним напрямком у нігтьової індустрії, як і френч, і дзеркальний манікюр. Варіантів місячного манікюру маса, весь інтернет забитий фото манікюру, виконаного в техніці місячного. Пропонуємо ознайомитися з варіантами нейл-арту місячний манікюр 2017.

Місячний манікюр 2017 фото красивого дизайну нігтей

Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий