class="post-template-default single single-post postid-2689 single-format-standard">

Місячний календар сприятливих днів стрижок і фарбування на місяць-серпень 2016

Місячний календар процедур, стрижок і фарбування на період серпень 2016 року докладно розповість про сприятливих і несприятливих днів з зазначенням днів повного місяця, молодика, місяців і розташуванням Місяця в сузір'ях Зодіаку. Ці знання допоможуть правильно підібрати день і заздалегідь записатися до перукаря і майстра-стиліста, який не тільки зможе перетворити вашу зачіску, але і зробити фарбування волосся, і попрацює над вашим чином.

Також читайте: Місячний календар 2016: сприятливі дні стрижок у вересні 2016прически

Місячний календар стрижок на 2016 рік

Місячний календар стрижок на липень 2016

Різні події в серпні місяці 2016 можуть вплинути на Місячний календар процедур, стрижок і фарбування, а також на результат творчих процесів. Правильний вибір сприятливого дня для стрижки та фарбування збереже гарний настрій, поліпшить фінансове становище, зробить вас кращим, створить сприятливі умови для подальшого цікавого життя.

Сприятливий період для стрижки в серпні 2016

Місяць у нашому житті відіграє велику роль. Вона є провідником почуттів, емоцій, підсвідомості у кожного людини. Їй підвладне керувати людством, але все ж Місяць - це відображення кожного з нас, нашої енергії, помічник інтуїції, сенсорних, феноменальних здібностей. З-за цього місячний гороскоп стрижки, зачіски має величезне значення для жінок, особливо під час Повнолуння і Новолуння. Ці дні в серпні припадають 19 і 9 числа 2016 року. Всі маніпуляції з волоссям: хімічна завивка, фарбування, укладання, ламінування волосся, стрижки та інші процеси проводите з урахуванням днів сприятливих і несприятливих, тільки тоді відчуєте користь і ефект краси.

Календар Місячний серпень 2016 стрижки та фарбування по днях

 • 01.08.16 - щербатий Л у Раку. Відмінний час для зміни іміджу. Отримавши в цей день енергетичну підживлення зможете дати відсіч будь-якій проблемі.
 • 02.08.16 - молодий місяць у Леві. Для поліпшення стану своїх локонів краще вибрати інший день. Нейтральний день для роботи з волоссям. Стрижка не позначиться на зовнішньому вигляді і стані здоров'я.
 • 03.08.16 - зростаюча М у Леві. Важкий день. Відвідування перукаря в цей день згубно відіб'ється на емоційному стані людини. Навіть може призвести до нервового зриву, розладу на психологічному рівні і глибокої депресії.
 • 04.08.16 - зростаюча М у Діві. Стрижка четвертого серпня може призвести до уповільнення росту волосся.
 • 05.08.16 - зростаюча М у Діві. В цей день потрібно відвідати свого майстра, не міняючи руки. Зміна стиліста може розчарувати результатом.
 • 06.08.16 - зростаюча М у Діві. Не варто сьогодні піддавати себе стрижок та інших маніпуляцій з волоссям. В крайньому випадку готуйтеся до низки неприємностей. Також у цей день можна зістригти уважність.
 • 07.08.16 - зростаюча М у Терезах. Запис у перукаря 7 серпня принесе багато неприємностей і негативної енергії.
 • 08.08.16 - зростаюча М у Терезах. Можна зробити укладку, завити локони, змінити зачіску, тільки самостійно. Похід до фахівця краще відкласти.
 • 09.08.16 - зростаюча М у Скорпіоні. Відвідування салону перетворить вас, локони будуть красивими і пишними, проблема посічених кінчиків пройде. Волосся придбають здоровий шовковистий вигляд.
 • 10.08.16 - зростаюча М у Скорпіоні. Стрижка в цей день дасть фінансової впевненості. Стабільність у фінансовому плані буде заслуженою, премія, збільшення зароботанной плати, підвищення у посаді.
 • 11.08.16 - зростаючий М у Скорпіоні. Стрижка додасть вам впевненості в собі, зробить вас гармонійним.
 • 12.08.16 - зростаючий М у Стрільці. Хороший день для стрижки, новий образ приверне протилежну стать до вашої персони.
 • 13.08.16 - зростаюча М у Стрільці. Відмінний день для масок, пора зробити волосся здоровими.
 • 14.08.16 - зростаюча М у Козерозі. Не варто сьогодні стригти волосся, всі процедури відкладіть до кращих часів.
 • 15.08.16 - зростаюча М у Козерозі. Процедури з волоссям благотворно позначаться на здоров'ї волосяного покриву, з'являться нові знайомства.
 • 16.08.16 - зростаюча М у Козерозі. Турбує поганий настрій, постійний занепад сил і дратівливість можна усунути звичайним підрізанням кінчиків.
 • 17.08.16 - зростаюча М у Водолії. Шевелюра зміниться, стане блискучою, якщо сьогодні підстригти волосся і зробити укладку.
 • 18.08.16 - повна М у Водолії. Зміцнить нервову систему рівняння кінчиків.
 • 19.08.16 - регресний М у Рибах. Краще сьогодні відкласти відвідування майстра в салоні.
 • 20.08.16 - регресний М в Овні. Не рекомендується в цей день стригтися, проводити інші маніпуляції з волоссям.
 • 21.08.16 - регресний М в Овні. В цей день стрижки та інші процедури не принесуть ні користі, ні емоційної радості, тому краще відмовитися від будь-якого походу в салон.
 • 22.08.16 - регресний М в Овні. Ні чубок, ні кінчики волосся, тим більш кардинально змінює імідж модна стрижка сьогодні ні до чого, вона може послабити імунну систему, тому відвідування салонів доведеться відкласти в цей день.
 • 23.08.16 - регресний М у Тельці. Несприятливий період для стрижки, походи в перукарню точно потрібно відкласти.
 • 24.08.16 - регресний М у Тельці. Не стрижіться 24 серпня, будуть проблеми зі здоров'ям, якщо проігнорувати попередження. Стрижка і зачіска може не вийде так як цього хочете ви.
  25.08.16 - регресний М у Близнюках. Фарбування волосся принесе користь, стрижка також принесе удачу.
 • 26.08.16 - регресний М у Близнюках. Кардинально смененный імідж зробить вас неможливо красивою і чарівною.
 • 27.08.16 - регресний М в Раку. Прекрасний день для початку нового життя. Всі страхи, погані моменти, фінансова нестабільність піде з відрізаними косами.
 • 28.08.16 - регресний М в Раку. Фарбування сьогодні не рекомендується, а стрижка сьогодні буде вдала.
 • 29.08.16 - регресний М у Львові. Несприятливий момент для стрижки та фарбування волосся.
 • 30.08.16 - регресний М у Леві. Сила людська в волоссі, багато знають і дотримуються рекомендацій. Сьогодні не варто залучати енергетичних вампірів, а саме це можна зробити, якщо відвідати салон краси.
 • 31.08.16 - регресний М у Леві. Стрижка сьогодні не принесе удачу, невдоволення ви будете виливати на оточуючих.

Сприятливий період для фарбування волосся в серпні 2016

Щоб забарвитися у вдалий колір, і довше зберегти його рекомендується фарбувати волосся під час зростаючого Місяця. У серпні зростаюча Місяць буде починатися з 5 числа до 17. Найкращим часом для фарбування вважається Місяць у знаку Терезів, а значить 7 і 8 серпня, і у сузір'ї Козерога, тобто 13, 14 і 15 серпня.

Двутональное фарбування волосся і розтяжка кольору модні тенденції 2016 року: подвійні, балаяж, бронд, деграде зроблять вас стильними та модними. Ці способи помітні, у них один колір плавно, а то і на контрасті перетікає в інший відтінок. Колірного обмеження немає, це може бути прояснені кінчики або навпаки затемнені.
Рекомендації. Фарбувати потрібно тільки здорові волосся або якщо це неминучість, наприклад, зафарбувати сивину. Якщо волосяний покрив ослаб, ні натяку на красу, кінчики січуться, в такому стані волосся краще підлікувати, щоб не погіршити ситуацію. Також сухі й ушкоджені волосся можуть забарвитися плямами. Після фарбування займіться волоссям, їх станом, підберіть лікувальні і живильні маски.

Сприятливі дні для завивки волосся на серпень 2016

Завиті локони можуть змінити зачіску, якщо їх грамотно укласти, легко домогтися приголомшливого ефекту. Хвилясте волосся недбало звисають актуальні в наші дні. Щоб завите волосся трималися довше необхідно крутити їх на зростаючому Місяці. Зростаюча Місяць починається 5 серпня, а завершується 17 серпня 2016. Сприятливим періодом є Місяць у знаку Терезів 7 і 8 серпня, і в сузір'ї Лева - 2-го, 3-го, 30-го і 31-го серпня.

Волосся можна завити бігудів, праскою, плойкою, стайлером, зробити хімію. При накручуванні локонів електричними приладами необхідно користуватися термостійкими засобами. Волосся повинні бути в чистому вигляді. Не варто накручувати одну і ту ж пасмо два рази і не натягуйте локон при завивании.

Сприятливий день стрижок на серпень 2016

Стригтися в серпні 2016 потрібно з п'ятого по сімнадцяте число, тобто на зростаючу Місяць. З сприятливих днів для стрижки можна відзначити дні в період коли Місяць розташована в знаку Лева - 2, 3, 30, 31 серпня, Ваг 7 і 8 числа, а також Діви - четвертого, п'ятого і шостого.

Місячний календар стрижки несприятливі дні в серпні 2016 року

Нова і Повний Місяць вважається негативним часом, притягає проблеми. Повня настає 18 серпня і нова Місяць 4 серпня. Не варто відвідувати салони і стригтися в дні Місяця у Близнюках - 1, 27-го, 28-го, 29-го і в Рибі - 19 і 20 серпня. Забувати доглядати за волоссям не варто, від цього залежить їх стан і зовнішній вигляд.

Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий