class="post-template-default single single-post postid-3393 single-format-standard">

Макіяж і образи на Хеллоуїн 2016 фото

Свято Хеловін святкується щорічно 31 жовтня. Це самий похмурий свято в світі, відмінна атрибутика і образи кожному скажуть про це, навіть людині, некомпетентній про що йде мова. Досить побачити сувеніри з гарбуза у вигляді черепів, дивовижних голів і страшилок. У цю ніч, святкуючі надягають на себе найгірші вбрання, "закривавлені" (вимазані спеціальною червоною фарбою) і створюють незвичайний, частіше противний спосіб, наносять страхітливий макіяж.

Свято Halloween

У ніч Хеллоуїна (Хэллоумаса) влаштовують масове гуляння, маскаради і конкурси, кожен хоче виділитися в цей день, виділиться самим містичним чином, який запам'ятається надовго.
У Нью-Йорку в цей день зазвичай збирається приблизно два мільйони людей. Святкування транслюється в прямому ефірі і висвітлюється на найбільших телеканалах країни. Балтімор, наприклад, може запам'ятається змаганням, яке відбувається між студентами-фізиками, вони намагаються викинути з вікна 10-го поверху баштанну культуру і зробити це так, щоб вона не розбилася.

Гарбузова голова є невід'ємним символом Halloween. Нутрощі культури вирізаються, очищаються, роблять спеціальні надрізи у вигляді особи, а всередину гарбуза ставлять запалену свічку. Гарбуз одночасно означає символ завершення збору врожаю, вогонь і злобного духу.

Макіяж Хеллоуїн 2017

Багато учасників свята створюють цікаві образи, частіше за все, пов'язані з якимись персонажами з жахів або трилерів. Для створення образу використовують не тільки відповідний наряд, але і make-up hallowween 2017.

Пропонуємо подивитися як можна перевтілитися з людини диявола або містичних героїв з допомогою макіяжу для хеллоуїна.

Космічні образи на Хеллоуїн

makiayzh_hellouin_2017

Оригінальний образ Хеллоуїн 2017

f5c58120a3154f0069e95ddfbb178e8e

Фентезі make-up Halloween

Енімалс лук на Хеллоуїн
Чоловічий макіяж Halloween
Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий