class="post-template-default single single-post postid-2237 single-format-standard">

Как озеленить зону отдыха беседку и забор вьющимися растениями

Заміський будинок, прикрашений красивими і родючими чагарниками, садовими деревами, рослинами, квітами завжди виглядає красиво. Щоб ландшафт двору був розкішним і облагородженим їм слід займатися, доглядати.
Для початку можна двір розділити на зони, створити доріжки або в наявних злегка змінити напрямок, оновити або змінити квіткові клумби, а також перебудувати городні грядки. Завжди дачні клопоти пов'язані з посадкою культурних рослин, оформленням ділянки для створення ландшафтного дизайну, облаштування зони відпочинку: барбекю, альтанка, водойма, садові лавочки, купівлею садових меблів або самостійним створенням оних.

Як зробити зону відпочинку: альтанка

Зона входу і виходу в будинок, що знаходиться під ґаночком і навколо неї повинна радувати. Тому добре б зробити ідеальний квітник при вході. Створіть опори для витких троянд або інших квітів, які в'ються і посадіть їх, таким чином створивши тінистий ділянку. В цьому ж місці, коли виростуть троянди всією родиною і друзями можна приємно проводити час серед запашних ароматів і милуватися яскравими літніми відтінками. Прохід в альтанку можна доповнити рабаткой, для які потрібно посадити однорічні або багаторічні квіткові рослини. Якщо посадити квіти з різним терміном цвітіння можна отримати вечноцветущую клумбу.
Щорічно варто обрізати загиблі рослини, зрізати сухі гілки, неправильно зростаючі культури. Обов'язково обробляйте зелену частину двору, щоб все мало квітучий і зелений вигляд, і ніде не зустрічалися сухі гілки і оголені стовбури. Непотрібне, потрібно спилювати або обрізати садовими ножицями.

Облаштування дитячого майданчика

Дитячий майданчик має бути в тіні, якщо немає можливості зробити навіс, то можна встановити перголи і засадити територію кучерявими рослинами, вони надалі обплетуть каркас, тим самим створять зелений куточок для малюків. Добре для цього підійде декоративна рослина момордика, яке цвіте жовтими квіточками і дає помаранчеві корисні плоди з лікарськими засобами.

Прикраса забору зеленню

Паркан або інакше огорожа, частокіл, огорожа пліт захищає і обмежує територію присадибного господарства. Завдяки забору сусіди не пройдуть і затопчуть ваші посаджені культури, кури, собаки не изгадят двір і т. п.
Паркан також як і все інше у дворі можна прикрасити зеленим килимом, посадивши в'юнкі рослини вздовж конструкції. Часто можна помітити огорожу з хмелі, барбарису, винограду та інших витких культур. При виборі рослин враховуйте особливості ділянки, освітленість, склад грунту та інші чинники, щоб рослини створили комфортний затишок, а не проблему.
Невеликим парканчиком також можна приховати госпбудівлі, сарай з тваринами, щоб вони не псували зовнішній вигляд зони відпочинку.

Також в зоні відпочинку можуть розміщуватися водойми, басейни, барбекю, мангал, сад і інші не менш цікаві та корисні предмети ландшафтного дизайну.

Озеленення зони відпочинку у дворі кучерявими рослинами
Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий