class="post-template-default single single-post postid-2358 single-format-standard">

Хіт 2016 Carla s Dreams хто це, відео пісня Sub pielea mea

Група Carla s Dreams з Молдови сьогодні стала популярна у всьому світі, багато хіти стали улюбленими. Більшість коментарів написані з визнаннями в любові до пісень, наскільки гарні композиції і що кліпи і музику можна переглядати кілька разів, у деяких доходить до тридцяти переглядів за раз.

Що ж це за група Carla s Dreams історія появи

Музичний проект, заснований у столиці Молдови в 2012 році сьогодні отримав популярність і знаходиться в топі хіт-парадів. Кишинівський коллектив Carla's Dreams складається з групи анонімних музикантів: авторів пісень, вокаліста, гітаристів і інших людей. Учасники хітового колективу розкривати секрети групи не хочуть, хто вони, скільки їх, як їх звуть, вся інформація тримається в найсуворішій таємниці.

Учасники музичного колективу повідомляють ЗМІ, що не мають наміру розкривати імена членів групи і їх число. Як вони висловлюються, вони не професіонали, швидше за все відносять себе до любителів, що не мають якої-небудь спеціальності в області музики. Час від часу гурт експериментує, голоси у них звучать справжні, не оброблені. Свої хіти співають трьома мовами: рідною - румунською, англійською та російською мовами. В хітах Carla s Dreams є декілька стилів музики: хіп-хоп, поп, рок, джаз і т. д.

Таємницю назви групи вони все ж таки розкрили, примітно, що підняли цю тему самі. Так от, назву музичного проекту Carla s Dreams походить від імені героя романів Джона ле Карре. В оригіналі ім'я персонажа звучить Карла. Крім того, назва "Карла" є акронімом, його дешифрування члени колективу обіцяють коли-небудь зробити надбанням оточення.

Фото учасників Carla s Dreams

Їх істинного особи з дня заснування, а саме з 2012 року ніхто не бачив. У соліста і інших членів групи під назвою Carla s Dreams розфарбовані обличчя в техніці боді-арт, виступає група і знімається в кліпах в окулярах і капюшонах. Вони самі вирішили тримати інтригу, головне в їх виступах зміст тексту і музика.

Спочатку, Carla s Dreams не розглядали анонімність, як спосіб отримання популярності у всьому світі, але як тільки це сталося, порахували це маркетинговим ходом. Вони впевнені, що в значній мірі, невідомість їх як особистостей, звільняє їх від стресів знаменитої публічного життя.

Але фоторепортери не могли заспокоїться і докопалися до істини, виявилося, що солістом Carla s Dreams є Андрій Цэруш, екс-учасник групи "In Quadro" 25 жовтня 1984 року народження, у містечку Слободзея, Республіці Молдова. Ще в дуеті з Лореданой Гроза, Інною і Делией він домігся успіхів, випустивши справжні. За його спиною кишинівський факультет публічного права.

Перша випущена п'єса Carla s Dreams називалася „Дає себе" («Забирайся»). Навесні 2013 року в березні група зняла відео-ролик на пісню "P. O. H. U. I" разом з румунської виконавицею Інною, змінивши її трошки. Група злегка відрізняється від інших місцевих співаків і груп, так як в піснях використовує спеціальний сленг, слова в текстах про реалії повсякденного життя, звичайно, вони поєднують в композиціях кілька музичних стилів.

Випустили свій 1-ий альбом Carla s Dreams в електронному вигляді. Співпрацюючи з Дарой зняли перший відеокліп. В 2013 році в Румунії Carla s Dreams був запущений свій проект у співпраці з Інною, вийшла п'єса "P. O. H. U. I.", потім з Лореданой трек "Мій світ", і разом з Делией записані п'єси: "Так, мама" і "Як ми" і т. д.

Група планує написати багато пісень, головне не популярність, а красиві зі змістом композиції і розвиток їх проекту. Нещодавно вони стали найулюбленішими серед анонімів, спільними зусиллями музична команда мріє довести своїми піснями до слухачів і шанувальників важливі питання повсякденного буття і всіх барв життя у відповідному музичному форматі.

Дискографія групи Carla s Dreams всі пісні: альбоми, записані Карлос Дримс

1. "Hobson s Choice", 2012
2. "ТАК. НЕ. NA.", 2014
3. П'єси
4. "Caution"
5. "Raslabon"
6. "Обираємо життя" ("Жити вибираємо ")
7. "Серце"
8. "Мистецтво любові" ("Мистецтво кохання ")
9. "Zburînd" ("Літати")
10. "Стіна" ("Стіна")
11. "(„Земля обертається" ("Крутиться земля")
12. "Якщо" ("якби...")
13. "На перехрестях" ("На перехрестях")
14. "My Girl"
15. "Народжений в Молдові"
16. "Колискова пісня"
17. "Закохані" ("Закохані") у співпраці з Dara
18. "Hobson s Choice"
19. "Мама"
20. "Папа"
21. "Для тих, хто може"
22. "В кольорах" червоних " ("Червоними фарбами")
23. "Лист молодшого брата"
24. "P. O. H. U. I"
25. "P. O. H. U. I" у співпраці з Інна
26. "Funeral зробити"
27. "Ваш мир" у співпраці з Loredana
28. "Tempus Побіг"
29. "Уенсдей"
30. "На висоті" ("З висоти")
31. "Farewell"
32. "Tempus Бігли 2"
33. "Тільки ти"
34. "Ти інше"
35. "Так вільно"
36. "Neiubită" ("Нелюба")
37. "Міжсезоння каченя"
38. "Сидіти"
39. "Будь що буде" співпраця Дару, Inna, Antonia
40. "Ракети"
41. "Як ми" у співпраці з Делія
42. "Так, мамо" у співпраці з Делія
43. "Tempus Бігли 3"
44. "Zarplata" (А-ta-na-na-na)
45. "Будь ласка"
46. "Під моєю шкірою"
47. "Крила"

Carla s Dreams Sub Pielea Mea - Під Моєю Шкірою Героїн відео текст пісні

carla`s dreams песня

Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий