class="post-template-default single single-post postid-2333 single-format-standard">

Для дачі: Як зробити літній душ

Дачна ділянка облаштований, всі необхідні госпбудівлі теж є, значить настав час зробити літній душ. Адже після прополки, поливу або просто відпочинку на дачі треба належним чином вмитися, сполоснутися, тоді відпочинок стане ще краще.

Дачники перед тим, як побудувати літній душ застосовують всі навички і знання, щоб побудову було міцним і правильним. Варіантів душа безліч, бувають прості конструкції, але зустрічаються і незвичайні. В плані матеріалів також вибрати завжди є що, адже каркас для душової кабінки можна зробити з різних матеріалів.

Як підготуватися до будівництва літнього душа на дачі?

Зазвичай дачні літні душові кабіни складаються з маленького приміщення, на даху якого вбудований бак з краном і душем. Обладнання для підігріву води не обов'язково у літньому душі, так як бак стоїть на вулиці і відмінно нагрівається від сонячних променів.

Обов'язково потрібно вибрати місце для душу. Краще коли це місце розташоване під деревами, щоб вода могла нагріватися самостійно від сонця.

Також потрібно подумати заздалегідь, душ який буде будуватися, простий з баком, лійкою або повноцінний з роздягальнею душем. Підготуйте начерки, як візуально буде виглядати ваш душ.

Обов'язково визначтеся з вибором матеріалу. Багато залежить від можливостей, бажання власника дачі і типу душа: тимчасовий або постійний. Тимчасовий душ може складатися з каркаса і фіранки. Якщо вирішили робити постійний душ, то ідеальним варіантом для це будуть полікарбонат, дерево та металопрофіль.

Літній душ простий варіант має параметри метр на метр з висотою приблизно 2 - 2,5 метрів. На даху встановлюється бак для води. Також у додатку можна зробити в душі кабіни для переодягання. Відрізняються також літні душові кабінки методом нагріву води і за матеріалом покриття. Найдешевшим варіантом літнього душа є фіксація обруча або зігнутої труби до стіни будинку, до конструкції кріпиться кран з шлангой і подіум, на якому доведеться стояти, щоб не замазати ніжки і стікала вода на землю або в яму. На конструкцію кріпимо фіранки, і душ готовий.

Як побудувати душ у дворі своїми руками

Що потрібно знати при будівництві літнього душу?

Підготуйте місце для душу, слід вирівняти грунт з ухилом у бік зливу. Стік води роблять водостійким, щоб він не розмивався. Краще всього використовувати бетон, руберойд, поліетилен. Недалеко від душової конструкції необхідно вирити дренажну яму. Об'єм ями риють з урахуванням наповнення, приблизно на 3 кубічних метра. Дно краще присипати великим щебенем або піском. Стіни можуть бути виконані з металевого листа, старої бочки або бетону. Накрийте зливну яму кришкою з дерева і оформіть її клумбами в ящиках або горщиками з квітами.

Тепер приступаємо до фундаменту. Пробуріть отвори в землі глибиною метр, вставте в них опору з бруса, обов'язково заздалегідь обробіть антисептиком і оберніть їх в руберойд, це зберегти їм термін служби. Потім залийте розчином цементу з піском для надійності.

Після застигання розчину, приступаємо до обв'язки верху і низу конструкції, можна відразу застелити дах, використовуючи металевий лист, так дах буде сильніше нагріватися, а значить сприяти оперативному нагріванню бака з водою.

Встановлюємо бак, який бажано пофарбувати в чорний колір для швидкого поглинання тепла. Не забудьте перед монтажем бака зробити в ній отвір для фіксації відведення і насадки душа.

Стіни обшивають поликарбонатовыми листами, можна дошками, фанерою, плитами з деревини (вологостійкими)або пластику, металопрофілю, матеріалу дуже багато в будівельних маркетах, кожен зможе підібрати собі за бажанням кращий варіант.

Застеляємо підлогу так, щоб у відділенні роздягальні він був вище. Залишилося повісити шторку, гачки для одягу, полиці і встановити двері.

Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий