class="post-template-default single single-post postid-3314 single-format-standard">

Дієта заснована на кавуні

Кавун відноситься до смачним, корисним і соковитим плодом, до того ж з його допомогою можна скинути зайву вагу. У літню пору кавуни радують нас своїм достатком і дешевою ціною, особливо багато цього фрукта в середині серпня і початку вересня. Його багато купують як засіб втамування спраги, так само багатьом його рекомендують як сечогінний засіб. Кавун з недавніх пір стали рекомендувати як дієтичний продукт. З його допомогою можна очистити організм від непотрібних речовин і зайвої води.

517007

Кавунова дієта ділиться на два виду:

Кожна дієта розрахована на підрахунок кількості соку і м'якоті, яке належить з'їсти протягом доби одній людині. Тут також необхідно проявити обережність, все-таки дієта є дієта. У разі, коли стає гірше під час дієти або прояв якого-небудь дискомфорту необхідно припинити кавунову дієту, перейти на звичайний денний раціон і звернутися до лікаря. Кожен організм по-різному реагує на різкий перехід з досить різноманітного раціону ан один продукт.

  • Перший вид дієти жестковат, так як пропонується в цей період приймати кілограм м'якоті кавуна на 10 кг ваги. З'їдати це кількість необхідно протягом дня. Рідина при цьому не обмежується, можна пити скільки завгодно організму. В якості рідини можна приймати просту воду і зелений чай. Кавун можна їсти, а можна пити сік. Цей вид дієти на кавуні не можна продовжувати більше п'яти днів.
  • Друга кавунова дієта відноситься до більш м'яких засобів для схуднення. Як і при першій дієті кавун можна вживати у вигляді соку. На сніданок можна вжити вівсяну кашу, краще не солодку, додайте сиру. На обід можна з'їсти овочевий салат, м'ясо птиці і риби на ваш розсуд, бажано заправляти нежирної легкої заправкою. Вечеряти можна не пізніше ніж за чотири години до сну. Вжити належить м'якоть кавуна з розрахунку 1 кг фрукта на 30 кг ваги.

Під час дієти не можна вживати алкоголь. Під час такого харчування у вазі можна втратити до 7 кг ваги. Також як і при першій дієті стежте за змінами в організмі, якщо будуть погіршення здоров'я, тяжкість в животі, то дієту слід припинити.

Єдиним мінусом в кавуновій дієті є те, що зниження ваги відбувається за рахунок позбавлення зайвої води в організмі, а не жирів.

Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий