class="post-template-default single single-post postid-3121 single-format-standard">

Будинок 2: людина року 2016 переможець Федір Стрілков

Конкурс ЧГ 2016 додому 2 завжди мав скандальний характер, що тільки не придумували учасники, щоб отримати головний приз.

Марина Афрікантова, лідируюча всі конкурсні етапи була виключена з музичних змагань в наслідок того, що не прийшла на завершальний етап конкурсу ЧГ 2016 будинок 2.
Подейкують, що у Марини і Андрія Чуєва відносини не припинялися і все це час вони майстерно грали від'єднання пари на публіку. Чуєв підклав Марину під Ваню Барзикова заради квартири.

чг 2016 дом 2

Будинок 2: людина року 2016 переможець Федір Стрілков або Марина Африкантова

Тепер фіналістами конкурсу 2016 будинку на 2 стали Вітер Ольга, Стрілков Федір, Андрій Черкасов, Лясковець Христина, Гліб Жемчугов, Трегубенко Ігор, Барзиков Іван, Мунас Стелла і Волинець Анастасія.
.
Також стало відомо, що Ігор Трегубенко, що відмовився вбиратися в бабський образ перед виступом, самостійно покинув завершальний етап конкурсу.

Коли хтось непланомерно вибуває з переліку конкурсу Людина року, на заміну вище піднімається наступний учасник конкурсу.

Конкурс за словами фанатів тепер може виграти не Вітер Оля - дружина Гліба Жемчугова, а Федір Стрілков. На даний момент Ольга набрала 25,72 % і Федя 10,23%. Прихильники стверджують, що вони на зло проголосують за Стрєлкова, так як бортонули Марину Африкантову, яка була для багатьох фаворитом. Телеглядачі кажуть, що Африку спецом прибрали, щоб відкрити дорогу Ользі Вітер. Але не тут то було, не бувати цьому, нехай переможцем буде Федя Стрілков. Ні вашим, ні нашим!

А Христина Лясковець обходить Федю, і всіляко йому допомагає, пара навіть переїхала на галявину, щоб було більше шансів на перемогу.
А кого ви бачите переможцями конкурсу Людина року 2016 в ?

Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий