class="post-template-default single single-post postid-2229 single-format-standard">

Брат соліста Уматурман розлучився і пішов від чотирьох дітей

Один з солістів групи Uma2rman Кристовський Сергій одружився кілька днів тому на зірці серіалу "Восьмидемятые" Наталія Земцова. Весілля було в Іспанії, на церемонії брали участь лише близькі друзі, свято пройшло в теплій і дружній атмосфері.

Брат соліста Уматурман розлучився і пішов від чотирьох дітей

солист уматурман развелся

Після святкування у мережі з'явилося інтерв'ю, в якому артист розповідає чому пішов від дружини та чотирьох дітей.

Перша зустріч зірок російського шоу бізнесу сталася кілька років тому на концерті Уматурман, що проходила в столиці Білорусії. Всього кілька годин артистам вдалося поговорити наодинці один з одним, після чого вони роз'їхалися. Друга зустріч відбулася в Москві, після якої пара вже не розлучалася.

Сергій нарікає, що розривався між Наташею і сім'єю. Така складна ситуація, коли не можеш кинути дітей, розумієш, що їм потрібен і не можеш без коханої. Складно було, метався туди-сюди, поки не зрозумів, що псування життя всім. Руйнується сім'я, і там нічого не виходить. Зрештою після довгий роздумів було вирішено розлучитися і налагодити стосунки з Наталею.

Те що я пішов з сім'ї не означає те, що я кинув дітей, я також продовжую грати, гуляти з ними, дбаю про них. Кристовський встигає займатися вихованням дітей, серед яких є зовсім малюк Іван, якого Сергію Наталя народила в 2014 році.

Вже незабаром молодята планують відсвяткувати новосілля, вони нещодавно купили квартиру, а майно Сергій залишив своїм дітям і колишній дружині.

Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий