class="post-template-default single single-post postid-3243 single-format-standard">

Бородіна помирилася з чоловіком в ТЦ роблять спільні покупки

Ще на початку літа новину про те, що Бородіна розлучилася з Курбаном Омаровим шокувала всіх в шок, не встигла пара одружитися, як вже розлучатися.

бород-курбан10

Розлучення Бородіної і Омарова

Відома телеведуча популярного телешоу дом 2 Ксенія Бородіна довго мовчала з приводу того, чому вони не спілкуються з чоловіком, в їх соціальних мережах немає спільних фотографій і обручку вона не носить вже три місяці. Не було від зіркової пари ні спростування, ні підтвердження факту розставання.

А в кінці липні зірка поділилася з шанувальниками новинами про їх відносинах, також відкрила причину їх розпаду союзу. Виявилося все банально, Курбан Омарів змінив Бородіної, зрада знаменитість не змогла пробачити. Також вона на своєму каналі повідомила, що збирається подавати до суду і вирішити питання з їх спільним бізнесом.

У пари є дочка Тея, яка народилася взимку, також у Бородіної від першого шлюбу дочка Маруся.

Бородіна помирилася з чоловіком Курбаном Омаровим

Нещодавно в одному з Торгових центрів Москви пару Ксенія Бородіна і Курбан Омарів бачили разом, вони разом здійснювали покупки: предмети побуту для будинку і продукти. Очевидці повідомили, що вони досить мило спілкувалися і ні в кого і думки не викликало, що вони розлучаються.

Можливо подружжя помирилися, а може бути це був піар-хід, щоб ще більше людей залучити до своєї персони і відповідно до торгівельного бізнесу.

Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий