class="post-template-default single single-post postid-3551 single-format-standard">

Бігай по ранках і худни

Більшість жінок відчувають рано чи пізно тяжкість в ходьбі з-за зайвої ваги, що з'явився раптово. Що робити в таких випадках, коли лінь атакує наш організм, надаючи фігурі не дуже приємний і стрункий вид.

Не секрет, що всі жінки прагнуть виглядати надзвичайно в будь-який час року, а також у будь-якій ситуації. Але для того, щоб відчувати себе органічно і чудово, необхідно стежити за собою. Тому варто стежити за раціоном і режимом харчування, а також щодня рухатися. І якщо стежити за харчуванням може майже кожен другий чоловік, то займатися певними фізичними навантаженнями, дано не кожному. Мова йде про завантаженість людини на роботі або великій вазі або захворювання, при якому можливо не всі навантаження підходять.

На допомогу нашому організму приходить встановлений спосіб життя, який підтримує його в тонусі. Малорухливий спосіб життя ще нікому не йшов на користь. Багато тренерів з фітнесу та інших видів спорту впевнені, що неспішна пробіжка і швидка дає величезні плюси нашому організму.

схуднення  біг пробіжка

Корисна пробіжка чи ні?

Наведу кілька моментів, які з'являються безпосередньо в нашому організмі: по-перше, біг задає енергійний настрій на весь день, додає бадьорості, сили, чудовий настрій, міцний імунітет, допомагає боротися із зайвими важко котрі скидали кілограмами, що позитивно впливає на фігурі. І це далеко не весь список позитивних результатів, що з'являються під час та після бігу. Також варто пам'ятати, що не всім можна бігати, цьому суперечить стан здоров'я людей: варикозне розширення вен, захворювання серцево-судинної та ендокринної системи, камені в нирках, плоскостопість та інші недуги.

Рекомендація!
Слід пити багато рідини - води, не менше двох літрів на добу.

Біг і схуднення

Біг – найбільш ефективний варіант для схуднення. Тому що під час бігового процесу в організмі значно прискорюється обмін речовин, при якому витратиться енергія.
Біг сприяє спалюванню калорій, при цьому насичує кровоносну систему киснем, а тому і покращує здоров'я.

Скільки коштує бігати для схуднення?

Для схуднення на п'ять – сім кілограм вистачає зазвичай два місяці періодичного бігу. Для того, щоб скинути близько 10 кілограм потрібно бігати більш тривалий час в сукупності з обмеженням шкідливого харчування, плюс додати для одночасного виконання кількох вправ, які дадуть певну навантаження на м'язову систему організму. Величезна перевага бігу полягає в тому, що спортивний процес задіює одноразово величезна кількість м'язів.

Коли найкраще бігати?

Бігати бажано в ранковий час - це доведено досвідом багатомільйонних. Так як він корисніший для схуднення, до речі, займатися їм потрібно натщесерце. Так ви принесете більше користі своєму організму. У зимовий час можна відвідувати тренажерні зали, у кого часу менше випадає для себе коханої, то допомога буде бігова доріжка. Бігайте щодня, заряджайте себе енергією і бадьорістю на весь день, і ви побачите різницю буквально через три місяці.

Метки записи:   ,
Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий