class="post-template-default single single-post postid-2854 single-format-standard">

Анджеліна Джолі страждає анорексіею

Популярна, талановита і прекрасна 40-річна актриса Анджеліна Джолі дивує всіх своєю надмірною худобою. Всі шанувальники і просто люди небайдужі до її персони підозрюють анорексію у зірки. При зрості 178 см селебрітіз важить всього 42 кг. І абсолютно спокійно Джолі заявляє в інтерв'ю, що не страждає виснаженням.

Анджеліна Джолі хвора на анорексію?

Одна з найсексуальніших і найбажаніших жінок планети прокидаючись починає ранок з поїдання бобових і злакових продуктів. Саме вона розповідала всьому світу, що сироїдіння корисно, завдяки чому це харчування стало популярним.

Якось друг сім'ї Джолі повідомив, що раціон її на той час складався з насіння полби, чіа, кіноа і проса. Також в мережі ходила інформація про нервовому виснаженні голлівудської селебрітіз. Але Анджеліна замість того, щоб трохи одужає вона стала займатися з тренером, найнявши фітнес-майстра.

Але шанувальники дивуються, чому жінка нічого не робить, адже це очевидно, що вона хвора. Досить глянути на фото з її зображенням, одні тільки руки і ніжки чого варті. Здається на перший погляд шкіра та кістки, ще трохи і перед нами постане скелет. На руках у знаменитості вже виступає венозна сітка. Коли ж актриса візьметься за розум, всі пам'ятають її стрункою, але не худенькою, в ті часи вона була справжнім секс-символом.

Фото виснаженою Анджеліни Джолі

Оставьте комментарий к этой записи ↓

Войти, чтобы оставить комментарий